Cseh/szlovák projektmenedzser állás vízi-csúszda ipari cégnél Budapesten

Szeretnéd te megszervezni a következő szlovák vagy cseh csúszdapark építését?

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata projektmenedzsert keres!

Ha már ezerszer kérték tőled ugyanazt a dolgot, de tudod, hogy több is van benned, nálunk változatos és színes megbízásokkal teheted próbára a képességeidet.

Ha megvan a nyelvismereted, és úgy pörgeted a naptárt, mint a revolvert, jelentkezz!

Feladatok

  • Építőipari projektek szervezése
  • Egyeztetés az építésvezetőkkel, kollégákkal
  • Fordítás és tolmácsolás
  • Piackutatás
  • Tárgyalás ügyfeleinkkel, partnereinkkel

Elvárások

  • Szlovák és/vagy cseh tárgyalóképes nyelvtudás
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Szervezőkészség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Magabiztos fellépés
  • Önállóság
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Építőipari projektek lebonyolításában való jártasság

Amit kínálunk

  •  Innovatív, fiatalos csapat
  •  Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
  •  Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott